Dobry wieczór!
Z racji cudowności kalendarza pierwszy długi weekend przypadł na pierwszy weekend roku 2023 w ogóle. Przez to już w czwartek 05.01.2023 lokalny kolektyw Hardwagon zorganizował kolejną imprezę dla fanów szybszych brzmień. Tym razem gościliśmy w mieście polskich królów - Krakowie. Co ważne miejscówka, w której się bawiliśmy była zlokalizowana bardzo blisko dworca, co dla mnie stanowiło ogromny plus. 10 minut spacerkiem i można było zameldować się w Klub Spotkań Poczta Główna.
| Klub w trakcie imprezy |
Co bardzo rzucało się w oczy w trakcie całej imprezy - motyw przewodni. Wszystko, co związane ze Shrekiem, zielonym kolorem czy ogólnie przebraniami karnawałowymi było wskazane i nagradzane tańszą wejściówką.
![]() |
| dj szypkajazda |
Jeżeli chodzi o grających, to rozpoczynał dj szypkajazda, potem ze swoją wersją techno wpadł Dj Tego Typu, a następnie headlinerzy z wysp brytyjskich Lobsta B, Pewtwo oraz Peggy Viennetta. Imprezę zamykał charakterystyczny swoim stylem Dj Wielki Huj
| Brytyjscy goście za konsolą |
Pomimo nie do końca moich gustów muzycznych - jak wiecie jestem Żółtym Wojownikiem Uptempo, bawiłem się wyśmienicie. Pytanie czy wpływ na to miało miejsce imprezy, bowiem Kraków bardzo dobrze wspominam z dotychczasowych wojaży czy afterów. Czy przyjaźnie wyglądający, przebrani ludzie mieli na to ogromny wpływ, czy sam Hardwagon traktuje już jako miejsce, w którym czuje się jak ryba w wodzie? Wszystkie składowe są istotne i na pewno w bliskiej przyszłości ponownie zawitam na imprezę tej organizacji.
Najbliższe Hardwagony w klimacie gabber: Wrocław 10.02.2023 lub Gdańsk 11.02.2023.
Filmiki z imprezy z Krakowa dostępne są na moim INSTA
Do szybkiego zobaczenia na kolejnych imprezach,
I niech żółty Papaj ma Was w opiece,
Jecha_HT
